20151208_164844

Wiktor Leśkiewicz najlepszy !

Kolejne zmagania w zawodach, w których walczono o tytuł Mistrza Szkoły, odbyły się 8 grudnia. Tym razem uczniowie rywalizowali w tenisie stołowym. Po raz drugi z rzędu nie miał sobie równych Wiktor Leśkiewicz z klasy VI b, który pewnie zwyciężył w kategorii uczniów starszych. Drugie miejsce zajął Krzysztof Pszeniczka z klasy V c, natomiast na trzeciej pozycji uplasował się Tomek Sitko, również z klasy Vc.
Nowością w tym roku szkolnym były rozgrywki w popularnego ping – ponga dla uczniów młodszych. W tej 20151208_17141520151208_16484420151208_17050320151208_170423

kategorii zwyciężyła Judyta Żurek z klasy IV b, przed Igorem Wtorkowskim z kl. III a . Trzecie miejsce zajął Adaś Tkaczyński, także z klasy III a.
Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i liczymy na sukcesy w zawodach międzyszkolnych !