II PIKNIK RODZINNY

7 czerwca 2017 r.  w naszej szkole odbył się  II Piknik Rodzinny. Dla naszych  gości przygotowaliśmy wiele ciekawych  atrakcji. Na początku imprezy odbył się festiwal twórczości naszych uczniów. Były ciekawe  występy artystyczno – muzyczne uczniów  klas  I – VI,  popisy  taneczne grupy ”Majery”, pokazy  karate.

Nasi uczniowie także  rywalizowali  w zawodach i grach   sportowych. Ściana wspinaczkowa była atrakcją dla wielu uczniów.

Wszyscy  uczestnicy II Pikniku Rodzinnego świetnie się bawili. Pogoda dopisała, humory też!  Zapraszamy serdecznie za rok!

1510   23 45 67 81