„Urodziny biblioteki”

W środę 14 grudnia w naszej szkole miała miejsce wyjątkowa uroczystość. Był okazały tort, urodzinowe gadżety, a nawet wspólne odśpiewanie na jednej z przerw „Sto lat” dla wyjątkowej jubilatki. Bez wątpienia urodziny udały się znakomicie! A kto świętował?

Otóż w tym roku po raz pierwszy zorganizowane zostały „Urodziny biblioteki”.

Tego dnia nasz lokal przybrał odświętny wygląd. Balony, serpentyny i kolorowe lampki witały radośnie wszystkich czytelników. Pięknie ubrana, uśmiechnięta „Pani Biblioteka” czekała  na gości, którzy przychodzili z życzeniami i książeczkami w darze dla jubilatki. Każda z odwiedzających nas osób mogła liczyć na słodki poczęstunek. Niespodziankę sprawiła nam też Dyrekcja Szkoły, która zjawiła się z uśmiechem i prezentem.

Dzięki tej akcji  biblioteka otrzymała w darze ponad 140 książek, które wzbogacą szkolny inwentarz. Są wśród nich zarówno bajeczki dla najmłodszych, jak i poczytne powieści dla nieco starszych czytelników. Mamy nadzieję, że nowe książki przyciągną naszych uczniów, a biblioteka będzie pełna gości również na co dzień.

Wszystkim, którzy w tym dniu świętowali razem z nami, którzy przyczynili się do sukcesu uroczystości, składamy serdeczne podziękowania!

Organizatorzy: