Plakat - Audiencja u Królowej gotowy

Pielgrzymka dzieci na Jasną Górę

W dniu 01 czerwca 2017 organizowana jest pielgrzymka dzieci  na Jasną Górę w 300 rocznicę koronacji Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej pod hasłem: „Moja Mama jest Królową .  Prosimy uczniów, którzy chcieliby wsiąść udział w tym spotkaniu, by zgłaszały się do s. Katarzyny lub p. Martyny do 26 maja (do piątku). Program spotkania podany jest na plakacie.

Wyjazd ze szkoły, komunikacją miejską, ok. godz. 9:30. Planowany powrót powrót ok. 14:30.

Zabieramy ze sobą zrobione „serduszko dla Królowej”, nakrycie głowy, prowiant (coś do pici i jedzenia), 2 bilety na przejazd oraz ubieramy się w koszulkę białego koloru. Serdecznie zapraszamy 🙂 Przeżyjmy Dzień Dziecka u naszej Mamy Maryi. Nie może nas tam zabraknąć 🙂 s. Katarzyna

Plakat - Audiencja u Królowej gotowy