sportMiki04

Mikołajki na sportowo

Jak zwykle o tej porze do naszej szkoły zawitał nasz dobry znajomy – św. Mikołaj. Nam latek przybywa a rześki staruszek wciąż trzyma formę – wspina się, biega , nurkuje w kominie i oczywiście dźwiga prezenty.Z przyjemnością i zapałem przyjął zaproszenie do udziału w naszych szkolnych sportowych ,,mikołajkach”.
Najpierw kibicował Rodzicom startującym w II Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej. Pogratulował wszystkim świetnej kondycji i podziękował za wspólną zabawę. Później towarzyszył zmaganiom koszykarek z klas VI walczących w turnieju o ,, Skarpetę św. Mikołaja”. Trochę odsapnął w czasie turnieju tenisa stołowego – nie musiał biegać ale za to mocno ściskał kciuki za wszystkich uczestników.
Było wesoło i energetycznie z naszym poczciwym staruszkiem , tym większa szkoda, że spotkamy się z nim dopiero za rok…